Pokoje dla gości znajdują się na piętrze. Oferujemy jednocześnie do 5 pokoi od dwu- do pięcioosobowych. Każdy pokój jest inaczej urządzony (jak to w domu bywa) i każdy ma własną łazienkę. Dla tych którzy potrzebują znaleźć chwilę dla siebie mamy salę bilardową,  w korytarzu urządziliśmy przytulne lobby z kanapą, fotelami, telewizją i grami…….
Na parterze domu znajduje się Lobby z kominkiem i kawowym bufetem, biblioteka z grami i pozycjami różnymi, ogromna sala z olbrzymim kominkiem, wygodnymi kanapami, stołem do wspólnych posiłków, piłkarzyki itp. Salę otacza zadaszony taras z werandą na której odpoczniesz na kanapie lub zjesz ciasto przy rodzinnym stole rzucając jednocześnie okiem na pociechy pluskające się w basenie. W chłodne wieczory rozpalimy ogień w kominku na werandzie by ogrzał Cię gdy będziesz słuchał rechotu żab, a jeśli zmarzniesz to tylko daj nam znać – sauna jest do Twojej dyspozycji.

Nasza kuchnia

Wychowani na tradycyjnej kuchni polskiej nie stronimy od jej uroku i prostoty. Gotujemy dla Was jak dla siebie – nie znajdziecie tu żadnych polepszaczy smaku, dań gotowych odgrzewanych. Unikamy konserwantów, sztucznych barwników i wszelkiej „chemii”. Dania przygotujemy ze świeżych produktów z naszego ogrodu oraz od lokalnych zaprzyjaźnionych rolników. Mamy jajka od naszych szczęśliwych kur, a w naszej pasiece pszczoły wytrwale produkują miód.
Będąc na Podlasiu nie możesz nie skosztować prawdziwego sękacza czy najlepszych kartaczy, a wyjątkowe sery podpuszczkowe „korycińskie”, to nasza specjalność.

Śniadania i obiadokolacje podamy w formie bufetu szwedzkiego więc każdy smakosz może się nimi delektować na swoją miarę.  W ciągu dnia goście mogą korzystać z bufetu kawowego. Wieczorem chętnie rozpalimy ognisko by upiec kiełbaskę, ziemniaki, pianki…

Śniadanie oraz bufet kawowy  wliczone w cenę pokoju. 
Obiadokolacja to opcja płatna dodatkowo. Poinformuj proszę nas przy rezerwacji, czy zamierzasz z niej skorzystać. 
Koszt obiadokolacji to: 80 zł od osoby dorosłej i dzieci powyżej 7-go roku życia i 40 zł dzieci w wieku 2-7 lat. 

Pokoje dla naszych gości

Opis

Dla naszych gości mamy przygotowane pokoje dwu i trzyosobowe, a także apartamanty cztero i pięciosobowe.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie z naszymi domowymi oraz regionalnymi produktami, a w sezonie na stole goszczą warzywa z Morgowego ogrodu.

Rodzaje pokoi i ceny

400 zł za pokój/doba

590 zł za pokój/doba

860 zł za apartament/doba

990 zł za apartament/doba

Galeria Pokoi

Większość infrastruktury jest dostępna dla naszych gości w cenie pokoju, natomiast kilka za niewielką opłatą

Rowery

Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwa rowery dla osób dorosłych (damka i rower męski, KROSS) oraz fotelik dla dziecka (HAMA).
Rowery są dostępne dla naszych gości bezpłatnie. Wystarczy wcześniej zarezerwować. Koszty naprawy wszelkich uszkodzeń wynikających z niewłaściwego korzystania z rowerów ponosi użytkownik.

STREFA WELLNESS&BEAUTY

Zapraszamy do skorzystania z naszych odmładzających, relaksujących i regenerujących sesji krioterapii, tlenoterapii w komorze hiperbarycznej, masaży limfatycznych z kolagenem czy sauny. Można także bardziej aktywnie rozładować napięcie na siłowni.

Ognisko

Ognisko można rozpalić jedynie w miejscu do tego wyznaczonym. Goście korzystają z drewna przygotowanego przez gospodarzy – ta opcja jest dodatkowo płatna – 50zł za kosz drewna. Przy palenisku dostępne są patyki do pieczenia kiełbasek etc. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość przygotowania zestawu ogniskowego (kiełbaski, pieczywo, ketchup, musztarda + naczynia jednorazowe) – dodatkowo płatne 30zł/os.

Ekologia

Otoczeni naturą, doceniający jej atuty staramy się być jej częścią a nie intruzem. W naszym Majątku staraliśmy się zastosować w miarę możliwośći najbardziej ekologiczne rozwiązania: mamy własną oczyszczalnię ścieków, ekologiczny system ogrzewania, ledowe oświetlenie. By troszczyć się o nasz ekosystem ograniczamy do absolutnego minimum zużycie środków chemicznych, segregacja odpadów jest codziennością jak również ograniczamy zużycie wody. Będziemy zaszczyceni jeżeli nasi goście docenią te starania i przyłączą się do naszych działań dla dobra planety 😊. Działamy w ramach Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ)

Basen

Basen jest dostępny dla wszystkich naszych gości. Woda jest chlorowana. Podgrzewamy wodę w basenie do około 30st.
Zasady korzystania: Dzieci mogą korzystać z basenu TYLKO pod opieką osób dorosłych! Rodzice i/lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci na basenie. Przed rozpoczęciem kąpieli należy opłukać ciało pod prysznicem. Zakaz skakania do wody. Do basenu nie wnosimy żadnych napojów ani jedzenia. Osoba lub pełnoprawny opiekun/rodzic osoby, która doprowadziła do zanieczyszczenia wody w basenie ze względu na niewłaściwy sposób korzystania, ponosi koszty wynikające z jej oczyszczenia. Majątek Morgi nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu wynikające z niedostosowania się do zasad lub niewłaściwego korzystania z basenu i jego urządzeń.

Plac zabaw

Rodzice i/lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z placu zabaw. Z urządzeń należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem. Plac zabaw jest dedykowany dla dzieci w wieku 3- 14 lat. Majątek Morgi nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu wynikające z niedostosowania się do zasad lub niewłaściwego korzystania z Placu Zabaw i jego urządzeń.

Kilka zasad, na wspólny pobyt:

Płatności i warunki rezerwacji

Pokoje można zarezerwować na min. 2* doby (lub na cały okres tzw. długiego weekendu).
*w tzw. wysokim sezonie maj-wrzesień, minimalny pobyt to 3 doby.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości całego pobytu w ciągu dwóch dni na wskazane konto.
Pozostałą kwotę opłacamy w dniu przyjazdu (gotówką lub przelewem).
Jeżeli odwołasz pobyt do 3 tygodni przed terminem przyjazdu zwrócimy Ci 50% wartości zadatku, w innym przypadku zadatek jest bezzwrotny.

Doba

Doba hotelowa:
zaczyna się o godzinie 16:00,
a kończy o godzinie: 11:00.

Późny przyjazd: W trosce o komfort wszystkich gości, prosimy o wcześniejszą informację o ewentualnym późnym przyjeździe.

Zwierzęta

Zapraszamy gości bez zwierząt. Ważnymi mieszkańcami Majątku Morgi są trzy wspaniałe i mądre psiaki, które na co dzień przyzwyczajone są do obecności ludzi. Pieski swobodnie poruszają się po całej posesji dbając o bezpieczeństwo gości. Nasze spaiki świetnie dogadują sie z naszymi kotami, kozami, końmi, kurami i perliczkami 🙂