Domek przy Majątku Morgi

Domek – azyl. urządzony w wiejskim stylu. Położony na uboczu, jednak na tyle blisko, aby można było korzystać ze wszystkich udogodnień jakie oferuje Majątek Morgi. Chciałbyś móc się odizolować, zrelaksować  i wyciszyć w otoczeniu koni, a w razie potrzeby jednym krokiem powrócić na łono cywilizacji, to ten domek jest dla Ciebie. Pomieści maksymalnie 5 osób. Wygodny salonik z duzymi drzwiami prowadzącymi na taras w którym znajduje się rozkładana kanapa połącozny jest z komfortowo wyposażonym aneksem kuchennym. Oddzielna sypialnia z łożem małżeńskim i antresolą pozwoli na wygodny wypoczynek dla 4 osób. Domek jest w pełni wypozażony i klimatyzowany. 

Opis

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalny domek, który daje swobodę i możliwość obcowania z naturą.

Domek ma własną wyposażoną kuchnię, goście mogą jednak skorzystać z opcji śniadania i obiadokolacji dostępnej w Majątku Morgi.

 • Śniadanie - 50 zł/osoba (dzieci 2-7 lat 25 zł)
 • Obiadokolacja - 80zł/osoba (dzieci 2-7 lat 40 zł)

 • Więcej o naszej kuchni znajdziesz TUTAJ >>

  Cena

  700 zł za domek/doba
  w cenie – dostęp do atrakcji Majatku Morgi

  Galeria

  Większość infrastruktury jest dostępna dla naszych gości w cenie domku, natomiast kilka za niewielką opłatą

  Rowery

  Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwa rowery dla osób dorosłych (damka i rower męski, KROSS) oraz fotelik dla dziecka (HAMA).
  Rowery są dostępne dla naszych gości bezpłatnie. Wystarczy wcześniej zarezerwować. Koszty naprawy wszelkich uszkodzeń wynikających z niewłaściwego korzystania z rowerów ponosi użytkownik.

  STREFA WELLNESS&BEAUTY

  Zapraszamy do skorzystania z naszych odmładzających, relaksujących i regenerujących sesji krioterapii, tlenoterapii w komorze hiperbarycznej, masaży limfatycznych z kolagenem czy sauny. Można także bardziej aktywnie rozładować napięcie na siłowni.

  Ognisko

  Ognisko można rozpalić jedynie w miejscu do tego wyznaczonym. Goście mogą korzystać z drewna przygotowanego przez gospodarzy – ta opcja jest dodatkowo płatna – 50zł za kosz drewna z rozpaleniem. Zachęcamy jednak do BEZPŁATNEJ opcji korzystania z ogniska która polega na samodzielnej zbiórce chrustu w obrębie naszej posesji. Przy palenisku dostępne są patyki do pieczenia kiełbasek etc. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość przygotowania zestawu ogniskowego (kiełbaski, pieczywo, ketchup, musztarda + naczynia jednorazowe) – dodatkowo płatne 30zł/os.

  Ekologia

  Otoczeni naturą, doceniający jej atuty staramy się być jej częścią a nie intruzem. W naszym Majątku staraliśmy się zastosować w miarę możliwośći najbardziej ekologiczne rozwiązania: mamy własną oczyszczalnię ścieków, ekologiczny system ogrzewania, ledowe oświetlenie. By troszczyć się o nasz ekosystem ograniczamy do absolutnego minimum zużycie środków chemicznych, segregacja odpadów jest codziennością jak również ograniczamy zużycie wody. Będziemy zaszczyceni jeżeli nasi goście docenią te starania i przyłączą się do naszych działań dla dobra planety 😊. Działamy w ramach Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ)

  Basen

  Basen jest dostępny dla wszystkich naszych gości. Woda jest chlorowana. Podgrzewamy wodę w basenie do około 30st.
  Zasady korzystania: Dzieci mogą korzystać z basenu TYLKO pod opieką osób dorosłych! Rodzice i/lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci na basenie. Przed rozpoczęciem kąpieli należy opłukać ciało pod prysznicem. Zakaz skakania do wody. Do basenu nie wnosimy żadnych napojów ani jedzenia. Osoba lub pełnoprawny opiekun/rodzic osoby, która doprowadziła do zanieczyszczenia wody w basenie ze względu na niewłaściwy sposób korzystania, ponosi koszty wynikające z jej oczyszczenia. Majątek Morgi nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu wynikające z niedostosowania się do zasad lub niewłaściwego korzystania z basenu i jego urządzeń.

  Plac zabaw

  Rodzice i/lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z placu zabaw. Z urządzeń należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem. Plac zabaw jest dedykowany dla dzieci w wieku 3- 14 lat. Majątek Morgi nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu wynikające z niedostosowania się do zasad lub niewłaściwego korzystania z Placu Zabaw i jego urządzeń.

  Kilka zasad, na wspólny pobyt:

  Płatności i warunki rezerwacji

  Pokoje można zarezerwować na min. 2* doby (lub na cały okres tzw. długiego weekendu).
  *w tzw. wysokim sezonie maj-wrzesień, minimalny pobyt to 3 doby.
  Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości całego pobytu w ciągu dwóch dni na wskazane konto.
  Pozostałą kwotę opłacamy w dniu przyjazdu (gotówką lub przelewem).
  Jeżeli odwołasz pobyt do 3 tygodni przed terminem przyjazdu zwrócimy Ci 50% wartości zadatku, w innym przypadku zadatek jest bezzwrotny.

  Doba

  Doba hotelowa:
  zaczyna się o godzinie 16:00,
  a kończy o godzinie: 11:00.

  Późny przyjazd: W trosce o komfort wszystkich gości, prosimy o wcześniejszą informację o ewentualnym późnym przyjeździe.

  Zwierzęta

  Zapraszamy gości bez zwierząt. Ważnymi mieszkańcami Majątku Morgi są trzy wspaniałe i mądre psiaki, które na co dzień przyzwyczajone są do obecności ludzi. Pieski swobodnie poruszają się po całej posesji dbając o bezpieczeństwo gości. Nasze spaiki świetnie dogadują sie z naszymi kotami, kozami, końmi, kurami i perliczkami 🙂